A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
Київська область

Актуально

Проєкт нового Порядку конкурсного відбору підручників та фактори, які впливають на їхню якість – відбулись комітетські слухання щодо якості навчальної літератури для шкіл

Міністерство освіти і науки та Інститут модернізації змісту освіти розпочали перегляд чинної системи відбору шкільних підручників, зокрема – розробили проєкт нового Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників. Про це йшлося сьогодні, 26 травня 2021 року, під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій на тему «Якість підручників та навчальних посібників для Нової української школи».

09:20 27.05.2021

Концепція цифрової трансформації освіти і науки: МОН запрошує до громадського обговорення

МОН підготувало та пропонує для громадського обговорення проєкт Концепції цифрової трансформації освіти і науки на період до 2026 року, яка представляє комплексне системне стратегічне бачення цифрової трансформації цих сфер та відповідає засадам реалізації органами виконавчої влади принципів державної політики цифрового розвитку, що затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. №56, а також пріоритетним напрямам та завданням (проєктам) цифрової трансформації на період до 2023 року, схваленим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 365-р.

09:09 26.05.2021

Дитиноцентризм, роль вчителя, нові підходи до навчання – педагоги й партнери пілотування НУШ взяли участь в онлайн-конференції «Агенти змін»

Під час заходу «Агенти змін» щодо підсумків пілотування Нової української школи в 1-4 класах вчителі-практики й партнерські організації, які супроводжують реформу, поділились найкращими практиками впровадження НУШ, підтримки педагогів та інноваційними підходами до навчання. Онлайн-конференція відбулася сьогодні, 24 травня 2021 року.

09:44 25.05.2021

Підсумки тижня в освіті: головні події

В Україні стартувало проведення ЗНО-2021. 21 травня в Україні розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогорічна кількість зареєстрованих учасників є однією найбільших за останні роки – майже 390 тисяч осіб.

09:07 24.05.2021

Підсумки тижня в освіті: головні події

  Розпочалась реєстрація на вступні іспити до магістратури. В Україні розпочалась реєстрація учасників єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права. Реєстрацію здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти до 3 червня.

09:01 17.05.2021

Академічна свобода педагога як запорука демократичної освіти. Це євроінтеграція

Академічна свобода — це самостійність і незалежність учасників освітнього процесу під час провадження педагогічної, науково-педагогічної, наукової, інноваційної діяльності, що здійснюється на принципах свободи слова, думки і творчості, поширення знань та інформації, вільного оприлюднення і використання результатів наукових досліджень з урахуванням обмежень, установлених законом.

09:25 06.05.2021

Підсумки тижня в освіті: головні події

Оприлюднений рейтинг університетів за показниками Scopus. Освіта.ua оприлюднений щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus. Результати рейтингу засновані за показниками цитованості наукових статей.

09:02 05.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування