A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
Київська область

Готуємося до проведення І етапу Гри «Джура» у Сквирській міській територіальній громаді

Дата: 24.03.2021 13:56
Кількість переглядів: 82

24 березня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося онлайн-консультування для керівників роїв Гри «Джура».

Любов Котяй зазначила, що патріотичне виховання в українському суспільстві залишається першочерговим для системи освіти. Метою заходів національно-патріотичного виховання є сприяння набуття дітьми досвіду патріотичних дій. Одним із них є Гра «Джура».

Майорко Інна, методист Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, ознайомила присутніх з Умовами проведення змагань і конкурсів І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура») для  середньої вікової групи («джури» - учні 11-14 років) у Сквирській міській територіальній громаді.

Про особливості проведення змагань і конкурсів І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура») – «Джура-2021» («молоді козаки» – 15-17 років) у Сквирській міській територіальній громаді розповів Олег Щуревський, керівник гуртків Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

Педагоги отримали рекомендації щодо підготовки роїв до участі у конкурсах та змаганнях у рамках Гри з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування