A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
Київська область

Онлайн-зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація»

Дата: 29.04.2022 12:35
Кількість переглядів: 22

28 квітня 2022 року відділом освіти Сквирської міської ради та центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергову онлайн – зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація».

Під час засідання педагоги ознайомилися з листом МОН України від 04.04.2022 № 1/3872-22, зі змістом методичних рекомендацій «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій» та з серією відеолекцій для психологічної підтримки педагогів від ДСЯО України.

Також учасникам зустрічі були надані практичні поради щодо корисних сервісів та платформ для навчання, саморозвитку й отримання допомоги. Для практичного використання в роботі педагоги отримали пам’ятку «Як підтримати підлітка у кризовій ситуації», міні-порадник «Що робити, якщо…», рекомендації «Як допомогти дитині».

Для підтримки психічного здоров’я у складних обставинах, присутні ознайомилися з техніками для самопідтримки в умовах стресу та з порадами й вправами «Як заспокоїти себе та інших у кризових ситуаціях».

Наступна зустріч в онлайн режимі відбудеться 05 травня о 16:00.

Тримаймося разом та наближаймо нашу з вами перемогу!« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування