A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
Київська область

Індивідуальна траєкторія професійного розвитку педагога

Нормативне забезпечення підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників:

БУДУЄМО ТРАЄКТОРІЮ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ ТА РЕФЛЕКСИВНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Продовжуємо публікувати серію інфографік «Картки оцінювання професійної компетентності вчителів за кваліфікаційними категоріями», складених на основі Професійного стандарту вчителя.

18:22 03.08.2023

БУДУЄМО ТРАЄКТОРІЮ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ІННОВАЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Сучасний учитель для ефективного виконання трудових функцій повинен постійно розвивати власні професійні компетентності. Пропонуємо педагогам оцінити рівень сформованості інноваційної компетентності за кваліфікаційними категоріями, використовуючи інфографіку «Картки оцінювання професійної компетентності вчителів за кваліфікаційними категоріями», складеної на основі Професійного стандарту вчителя. Це допоможе визначитися з подальшими кроками для побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

18:20 03.08.2023

БУДУЄМО ТРАЄКТОРІЮ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ОЦІНЮВАЛЬНО-АНАЛІТИЧНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Професійна компетентність учителя – це сукупність його особистісних якостей, загальної культури та кваліфікаційних знань, умінь, методичної майстерності. Пропонує педагогам скористатися інфографікою «Картки оцінювання професійної компетентності вчителів за кваліфікаційними категоріями», складеної на основі Професійного стандарту вчителя, щоб оцінити рівень сформованості оцінювально-аналітичної компетентності за кваліфікаційними категоріями. Це допоможе визначитися з подальшими кроками для побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

18:14 03.08.2023

БУДУЄМО ТРАЄКТОРІЮ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ОРГАНІЗАЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Сучасний учитель для ефективного виконання трудових функцій повинен постійно розвивати власні професійні компетентності. Пропонуємо педагогам оцінити рівень сформованості організаційної компетентності за кваліфікаційними категоріями , використовуючи інфографіку «Картки оцінювання професійної компетентності вчителів за кваліфікаційними категоріями», складеної на основі Професійного стандарту вчителя. Це допоможе визначитися з подальшими кроками для побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

18:07 03.08.2023

БУДУЄМО ТРАЄКТОРІЮ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ПРОЄКТУВАЛЬНА ТА ПРОГНОСТИЧНА КОМПЕТЕНТНОСТІ Професійна компетентність учителя – це сукупність його особистісних якостей, загальної культури та кваліфікаційних знань, умінь, методичної майстерності. Пропонуємо педагогам скористатися інфографікою «Картки оцінювання професійної компетентності вчителів за кваліфікаційними категоріями», складеної на основі Професійного стандарту вчителя, щоб оцінити рівень сформованості проєктувальної та прогностичної компетентностей за кваліфікаційними категоріями. Це допоможе визначитися з подальшими кроками для побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

14:38 26.07.2023

БУДУЄМО ТРАЄКТОРІЮ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

3ДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Сучасний учитель для ефективного виконання трудових функцій повинен постійно розвивати власні професійні компетентності. Пропонуємо педагогам оцінити рівень сформованості здоров’язбережувальної компетентності, використовуючи інфографіку «Картки оцінювання професійної компетентності вчителів за кваліфікаційними категоріями», складеної на основі Професійного стандарту вчителя. Це допоможе визначитися з подальшими кроками для побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

14:55 25.07.2023

БУДУЄМО ТРАЄКТОРІЮ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ІНКЛЮЗИВНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Професійна компетентність учителя – це сукупність його особистісних якостей, загальної культури та кваліфікаційних знань, умінь, методичної майстерності. Пропонуємо педагогам скористатися інфографікою «Картки оцінювання професійної компетентності вчителів за кваліфікаційними категоріями», складеної на основі Професійного стандарту вчителя, щоб оцінити рівень сформованості інклюзивної компетентності за кваліфікаційними категоріями. Це допоможе визначитися з подальшими кроками для побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

16:06 24.07.2023

Професійні компетентності вчителя (за професійним стандартом)

Продовжуємо знайомити з вимогами до професійних та загальних компетентностей вчителя. Відповідно до професійного стандарту виконання вчителем трудової функції Б. «Партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу» передбачає психологічну компетентність, емоційно-етичну компетентність і компетентність педагогічного партнерства.

15:56 21.07.2023

Професійні компетентності вчителя (за професійним стандартом)

Інформаційно-цифрова компетентність – здатність орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства.

15:49 21.07.2023

Професійні компетентності вчителя (за професійним стандартом)

Продовжуємо знайомити з вимогами до професійних та загальних компетентностей вчителя, що описані в професійному стандарті за трьома професіями: “Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти”, “Вчитель закладу загальної середньої освіти” і “Вчитель із початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста) (наказ Мінекономіки № 2736 від 23.12.2020 року). Предметно-методична компетентність вчителя – комплексна здатність знати і використовувати у професійній діяльності систему наукових і методичних знань, умінь із конкретної предметної галузі, уміння проводити навчальні заняття ефективно.

15:42 21.07.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано