A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
Київська область

Освітня студія «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді на уроках історії та громадянської освіти в системі роботи вчителя громадянської та історичної галузі»

Дата: 05.01.2023 23:24
Кількість переглядів: 19

04 січня 2023 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася освітня студія «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді на уроках історії та громадянської освіти в системі роботи вчителя громадянської та історичної галузі» для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі. Експертом заходу стала Леся Хвиль, вчитель історії Горобіївського НВК.

В умовах воєнного стану цільовим напрямом освітнього процесу в школі є посилення національно-патріотичне виховання дітей та молоді на основі національних та європейських цінностей. Леся Юріївна професійно та змістовно висвітлили впровадження Концепції національно-патріотичного виховання в Горобіївському НВК та проведення виховних заходів патріотичного спрямування з максимальним залученням учнів школи. Поділилася досвідом участі дітей до різноманітної просвітницької, військово-патріотичної, волонтерської діяльності.

Учасники студії щиро дякували Лесі Юріївні.« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування