A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
Київська область

Актуально

Щодо проведення заходів із національно-патріотичного виховання

Міністерство молоді та спорту України як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, та відповідно до підпункту 48-5 пункту 4 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року No 220 (зі змінами), проводить аналіз та моніторинг програм і заходів із національно-патріотичного виховання.

10:56 23.06.2022

Всеукраїнський інтерактивний онлайн-урок із мінної безпеки

1 червня, у День захисту дітей, Міністерство освіти і науки України запрошує усіх школярів на Всеукраїнський інтерактивний онлайн-урок із мінної безпеки! Активні учасники отримають подарунки від ЮНІСЕФ

14:18 31.05.2022

Путівник по Всеукраїнській школі онлайн

9 травня 2022 року, представники Український інститут розвитку освіти презентували «Путівник по Всеукраїнській школі онлайн», що допоможе всім охочим зорієнтуватися в історії та використанні платформи ВШО.

17:05 11.05.2022

Матеріали на допомогу вчителям НУШ

Сайт ІППОЧО поповнився новими цікавими й корисними матеріалами на допомогу вчителям НУШ – тематичним тижнем для 1 класу та проєктами для 2-4 класу від The LEGO Foundation.

12:11 27.04.2022

Всеукраїнський семінар-практикум «Вдосконалення дистанційних уроків фізичної культури на основі діяльнісного підходу» (онлайн)

З метою сприяння закладам освіти у проведенні дистанційних уроків з фізичної культури та забезпечення підвищення кваліфікації вчителів Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор», за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» реалізують проєкт «Перемагаємо разом». Для участі в проєкті приєднуйтеся до Telegram каналу: https://t.me/juniorzua

12:40 25.04.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування